Czas realizacji zamówienia

Akcesoria

Zmówienia z dostawą Kurier InPost oraz InPost Paczkomat® 24/7 złożone i opłacone do godziny 12 są wysyłane tego samego dnia z wyłączeniem sobót i niedziel.

Zamówienia z dostawą Orlen Paczka i kurier Pocztex wysyłane są w kolejnym dniu po złożeniu i opłaceniu zamówienia z wyłączeniem sobót i niedziel.

Zwierzęta

Zamówienia w kategoriach PTASZNIKI oraz KARMÓWKA realizowane poprzez Kurier Pocztex wysyłane są od poniedziałku do środy. Wszystkie zamówienia ze zwierzętami wysyłamy w ciągu 24 godzin od moment gdy zamówienie trafia do realizacji wyłączając czwartki, piątki, soboty, niedziele i święta.

Mając na uwadze dobro naszych zwierząt zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia wysyłki ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne (jeżeli temperatura w dowolnym momencie doby w miejscu nadania i w miejscu docelowym spada poniżej -5st.C lub wzrasta powyżej 28st.C).

Godzina zamówienia liczona jest od momentu przekazania zamówienia do realizacji. Czas od złożenia zamówienia do przekazania do realizacji jest zależny od wybranej metody płatności:

Przelewy24 (przelew natychmiastowy/BLIK) od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności (zazwyczaj od razu po dokonaniu płatności) 

Przelew tradycyjny od momentu uznania na rachunku bankowym sprzedawcy (zazwyczaj do jednego dnia roboczego) 

Pobranie od razu po złożeniu zamówienia.

Transport odbywa się wysyłką kurierską. W momencie nadania przesyłki klient otrzymuje na podany wcześniej adres e-mail informację o nadaniu przesyłki. Większość przesyłek dociera do adresata następnego dnia po nadaniu. Czas dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od sklepu (tj. opóźnień po stronie firmy kurierskiej).

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl