Regulamin programu lojalnościowego

Zasady ogólne

 1. Program lojalnościowy jest dostępny tylko dla zarejestrowanych klientów.
 2. W ramach programu lojalnościowego za zakupy dokonywane za pośrednictwem sklepu internetowego www.pajaczkowo.pl, przyznawane są punkty, które można wymieniać na dowolne produkty w sklepie.

Przyznawanie punktów

 1. Klient otrzymuje 10 punktów za wydane 50zł.
 2. Punkty przyznawane są w ramach pojedynczych zamówień. Przykładowo, jeśli zrobisz zakupy za 50zł otrzymujesz 10 punktów. Jeśli złożysz 2 zamówienia w kwocie 30zł i 20zł nie otrzymasz punktów.
 3. Liczba punktów obliczana jest z sumy cen produktów po uwzględnieniu rabatów bez kosztów wysyłki.
 4. Klient otrzymuje 30 punktów za zapisanie się do newsletter'a, punkty zostaną naliczone po kliknięciu w link aktywacyjny wysyłany na podany adres E-mail.
 5. Każdorazowo o ilości przyznanych punktów zostaniesz poinformowany w wiadomości E-mail.
 6. Punkty zostają odjęte z Twojego konta jeśli dokonasz zwrotu produktów.

Wymiana punktów na produkty

 1. 5 punktów = 1zł, aby wymienić punkty na produkt należy zgodnie z tym przelicznikiem posiadać odpowiednią ilość punktów. Przykładowo jeśli masz zamiar wymienić punkty na produkt w cenie 10zł, potrzebujesz 50 punktów.
 2. Punkty można wykorzystać bezterminowo. Z zastrzeżeniem, że w razie zakończenia programu lojalnościowego klient zostanie poinformowany o tym z 3 miesięcznym wyprzedzeniem na przypisany adres E-mail. Oraz 3 miesiące przed zakończeniem programu pojawi się odpowiednia informacja na stronie głównej sklepu.
 3. Za każdy produkt otrzymany w ramach wymiany punktów naliczana jest symboliczna opłata 1gr.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl